Pierwsza wizyta

PIERWSZA WIZYTA

Jest to czas na zapoznanie się i wspólną rozmowę. Podczas pierwszego spotkania przeprowadzam wywiad na temat Twoich oczekiwań, problemów skórnych , dotychczasowej pielęgnacji, wskazań i przeciwwskazań do zabiegu. Następnie zakładana jest karta klienta. Po krótkiej rozmowie następuje dokładna analiza stanu skóry oraz dobranie odpowiednich zabiegów kosmetycznych. Opowiem na czym będzie polegał zabieg, a na wszystkie pytania udzielę odpowiedzi.

WYKONANIE ZABIEGU

Do wykonania zabiegu potrzebuję miejsca do rozłożenia fotela kosmetycznego oraz dostępu do bieżącej (ciepłej) wody. W przypadku zabiegów z użyciem sprzętów kosmetycznych (peeling kawitacyjny, sonoforeza, mikrodermabarazja itp.) konieczny jest dostęp do prądu. Do wykonania manicure wymagany jest stół/stolik i dwa krzesła. Natomiast prześcieradła, ręczniki oraz jednorazową bieliznę przywożę ze sobą.

Przed moją wizytą polecam ubranie się w swobodny, sportowy strój bądź szlafrok oraz wzięcie relaksującej kąpieli lub ciepłego prysznica. Wprawi to w miły nastrój, a w przypadku zabiegów na twarz czy ciało przygotuje skórę do dalszej pielęgnacji.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo moich klientek i zachowanie higieny są dla mnie sprawą najważniejszą. Używam jednorazowych produktów. Natomiast wszystkie narzędzia wielokrotnego użytku (jak cążki, cęgi, pęsetki)są każdorazowo odpowiednio myte, dezynfekowane w myjce ultradźwiękowej oraz sterylizowane w autoklawie.

KOSZT WIZYTY

Dojazd na terenie Aleksandrowa Łódzkiego i okolice do 10km – GRATIS!
Minimalna kwota usługi 50zł

Płatności przyjmowane są tylko gotówką.

W trakcie zamawiania wizyty proszę o jak najbardziej precyzyjne określenie rodzaju usług. Ponieważ z racji mobilności mojego salonu, nie jestem w stanie wozić ze sobą całego wyposażenia. Jeśli masz wątpliwości czy dany zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni zadzwoń!
Pomogę Ci wybrać tak aby spełnił Twoje oczekiwania.

GODZINY PRACY GABINETU

Poniedziałek – Piątek 9:00 ­ 21:00
Sobota 9:00 ­ 15:00

Istnieje możliwość zamówienia wizyty w innych godzinach niż te wyszczególnione wyżej jednak wówczas cena usługi wzrasta o 30%.

Jeśli nie odbieram telefonu to prowadzę auto lub wykonuje zabieg. Na pewno oddzwonię na nieodebrane połączenie lub pozostawioną wiadomość SMS.