O mnie

Witam serdecznie! Nazywam się Anna Zarzycka . Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu kosmetologii , Policealną Szkołę Kosmetyczną oraz liczne kursy podnoszące moje kwalifikacje. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, pokazach i targach kosmetycznych aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w swoim zawodzie.

Kosmetyka jest tym co mnie fascynuje i daje dużą satysfakcję. W swojej pracy cenie sobie profesjonalizm w związku z tym każdego klienta traktuję indywidualnie i holistycznie. Poziom higieny podczas świadczonych przeze mnie usług jest na wysokim poziomie i niczym nie rożni się od zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych. Bardzo często korzystam z produktów jednorazowych, które po skończonym zabiegu są wyrzucane. Pozostałe narzędzia wielokrotnego użytku (np. głowice aparatury, pęsety, cążki itp.) każdorazowo są dezynfekowane/sterylizowane w autoklawie.
Posiadam przenośny sprzęt kosmetyczny, dzięki któremu mogę oferować szereg profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w zaciszu Państwa domu. Pracuję na produktach znanych i sprawdzonych marek.

Mój mobilny gabinet kosmetyczny powstał z myślą o młodych mamach, zabieganych kobietach biznesu czy starszych, chorych osobach. Wieczny brak czasu, pośpiech, natłok obowiązków nie pozwala nam znaleźć chwili dla siebie. Dlatego wiele kobiet musiało zrezygnować lub w znacznym stopniu ograniczyć wizyty w salonach kosmetycznych. Ale dzięki mojemu mobilnemu gabinetowi teraz każda kobieta może w profesjonalny sposób zadbać o siebie bez wychodzenia z domu. Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację a przyjadę i zadbam o twoje dłonie, stopy, twarz i ciało w atrakcyjnej cenie. Zapewnię Ci chwile relaksu i odprężenia, abyś zapomniała o troskach dnia codziennego , poczuła się kobieco. Ustalamy godzinę odpowiednią dla ciebie.